W Agro Support cenimy ludzi kompetentnych, ambitnych i przedsiębiorczych. 

Wierzymy, że rozwój naszej działalności zależy od rozwoju naszych pracowników, kooperantów  i partnerów biznesowych, dlatego nieustannie koncentrujemy się na podnoszeniu naszych kwalifikacji i budowaniu silnego zespołu.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami w przyszłości wyślij swoją aplikację na adres: kontakt@agrosupport.pl  w celu umieszczenia jej w naszej bazie kandydatów. Prosimy o umieszczenie w CV lub w treści maila poniższej klauzuli zgody, bez której Twoja aplikacja nie będzie mogła trafić do naszej bazy: 

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę w celu umieszczenia jej w bazie kandydatów i do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych przez PHU Agro Support Krzysztof Urbański, z siedzibą w 87-100 Toruń, ul. Turystyczna 106a” 

Zgodę możesz wycofać w każdym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę możesz wycofać mailowo pod adresem:  kontakt@agrosupport.pl 

Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest PHU Agro Support Toruń. Prosimy o zapoznanie się z pełną treścią klauzuli informacyjnej.